GŁOSUJEMY NA NASZE PIERWSZAKI!!!

on 11 maj 2018
Odsłony: 792

vote

Dziś ruszyło  głosowanie w Dzienniku Wschodnim, gdzie czytelnicy wybierają  najlepszą, najzdolniejszą i najmilszą klasę pierwszą. Odbywa się ono  za pomocą SMS.

Głosować można do 23 maja do godziny 21.00. SMS-y:

klasa 1a   sms o treści  DW.7 na numer 72601

klasa 1b  sms  o treści  DW.8 na numer 72601

klasa 1c   sms o treści   DW.9 na numer 72601

Klasa, która wygra, otrzyma sesję zdjęciową i  znajdzie się na okładce wydania magazynowego Dziennika Wschodniego.  Laureaci pojadą także na wyjątkową wycieczkę do Jura Parku w Bałtowie. Szkoła laureatów otrzyma też voucher na jej promocję na łamach „Dziennika Wschodniego” o wartości ponad 5 tys. złotych. 

Nagradzane są  również klasy, które zajmą  drugie i trzecie miejsce. Oprócz pamiątkowych dyplomów, szkoły otrzymają voucher na promocję placówki na łamach Dziennika Wschodniego o wartości 2,5 oraz tysiąca złotych.

Szukajcie naszych zdjęć klasowych, zdjęcie 7, 8 oraz 9.

TELEFONY W DŁOŃ!!!!!

DZIENNIK WSCHODNI - LINK

 

?>