Konkurs plastyczny - rozstrzygnięcie

on 22 styczeń 2019
Odsłony: 870

2018_12_konkurs_plastyczny_3

W dniu 6.12.2018 r. w Szkole Podstawowej w Kalinówce odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt: „Najpiękniejszy Mikołaj”. Konkurs był skierowany od uczniów klas od I do III. Na konkurs wpłyneło 43 prace plastyczne wykonane w formie przestrzennej i formie płaskiej.

 

Nagrodzone osoby w kategorii forma przestrzenna:

I miejsce: Agnieszka Łyp klasa IIC

II miejsce: Weronika Dudzińska klasa IB

III miejsce: Aleksandra Opalińska klasa IVA

 

Nagrodzone osoby w kategorii forma płaska:

I miejsce: Zuzanna Lembowicz klasa II B

II miejsce: Jakub Kochaniec klasa III A

III miejsce: Maja Snopek Klasa I B

 

Wyróźnienia:

Natalia Granowicz klasa I A

Jakub Żwirski klasa III A

Aleksandra Młynarczyk klasa II A

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w tym konkursie. Każda praca była wyjątkowa i niepowtarzalna, bogata w szczegóły i bardzo pomysłowa. Zachęcamy do udziału w innych konkursach i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy konkursu:

Milena Bywalec – Krupa

Beata Dziuba

 

?>