Rozstrzygnięcie konkursów plastycznych

on 17 czerwiec 2019
Odsłony: 1001

2019_06_konkurs_plastyczny_4

14 czerwca odbyło się rozstrzygnięcie trzech konkursów plastycznych adresowanych do dzieci z oddziałów przedszkolnych.

Pierwszy z konkursów - „Mama, tata w miejscu pracy” - skierowany był do dzieci z oddziałów „0a”, „0b” i „0c” i stanowił posumowanie realizowanej w naszej szkole innowacji "Zawód moją pasją”. Dzieci miały za zadanie wykonać pracę plastyczną w dowolnej technice, przedstawiającą ciekawe zawody ich rodziców.

Dwa kolejne konkursy skierowane były do przedszkolaków - uczestników innowacji „Razem w jaskini. Nauka języka angielskiego i promowanie czytelnictwa w połączeniu z treściami prozdrowotnymi.” W ramach tej innowacji dzieci jeździły do jaskini solnej „Solania” w Lublinie, gdzie uczestniczyły w zajęciach czytelniczych i z języka angielskiego. Tematy konkursów to „Z czytaniem jest weselej” oraz „I learn English when I play – uczę się języka angielskiego przez zabawę”.

Konkursy zorganizowały p. Joanna Okuń i p.Katarzyna Kaleja.

Poniżej galeria zdjęć z uroczystego wręczenia nagród.

?>