Wycieczka klas IV

on 18 czerwiec 2019
Odsłony: 849

2019_06_wycieczka_klas_iv_5

W dniach 10-12 czerwca klasy IV wraz ze swoimi wychowawczyniami przebywały na wycieczce na pięknym Podlasiu. Atrakcji było mnóstwo! Zaczęliśmy od zwiedzenia Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej. Oprócz tradycyjnego zwiedzania i wysłuchania pani przewodniczki, zostaliśmy słuchaczami wystąpienia Zuzi Wójcikowskiej z IVc, która zagrała dla nas na fortepianie należącym do matki pisarza. Następnie zatrzymaliśmy się przy Kopcu usypanym na cześć Henryka Sienkiewicza w Okrzei. Kolejnym etapem naszej podróży był Ośrodek Urocza nad Bugiem, który oprócz pięknych widoków zapewnił popołudniową rozrywkę – zajęcia z survivalu oraz wieczorną grę terenową. Kolejnego dnia wybraliśmy się do Muzeum w Białowieskim Parku Narodowym oraz do rezerwatu dzikich zwierząt, które zmęczone upałem (podobnie jak my) szukały chwili wytchnienia w cieniu. Wieczorną atrakcja była dyskoteka. Ostatni dzień to przeprawa promem przez Bug, odwiedziny w kopalni odkrywkowej kredy w Mielniku oraz wyczekiwana wizyta w Stadninie Koni w Janowie Podlaskim. Te piękne zwierzęta wzbudziły w nas zachwyt. Tym większy, ze dały się pogłaskać 😉 Zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do Kalinówki by zakończyć rok szkolny 2018/2109. 

> > LINK DO FILMÓW < <

?>