Sukces Julii Dąbek!!!

on 17 grudzień 2019
Odsłony: 708

2019_12_kul_4

Uczennica klasy VII, Julia Dąbek zdobyła 3 miejsce w jubileuszowej X edycji Ogólnopolskiego Dyktanda Młodych, organizowanego przez Koło Edytorów KUL. Celem dyktanda była promocja poprawnego mówienia oraz pisania w języku polskim i sprawdzenie znajomości zasad ortografii, gramatyki i interpunkcji. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie VII i VIII klas szkół podstawowych, uczniowie szkół średnich oraz studenci. Z trudnym dyktandem zmierzyły się uczennice naszej szkoły: Wiktoria Samborska, Julia Dąbek, Emilia Marzec, Agata Chmiel i Kinga Sus, które zostały przygotowane do konkursu przez panią Marzenę Mańko i panią Mariolę Skoczylas.

Zwycięzcom należą się gorące brawa, a pozostałym uczestnikom szczere gratulacje.

 

?>