Rodzice a Social Media

on 21 listopad 2017
Odsłony: 807

rodzice

Co zagraża mojemu dziecku, korzystającemu z mediów społecznościowych?  Z jakich stron najczęściej korzysta młodzież? W jakim wieku można założyć konto na facebooku? Czym jest cyberprzemoc, sexting, hejting, cyberbuling? Profilaktyka, zapobieganie uzależnieniom. Na te i wiele innych pytań rodzice mogli sobie odpowiedzieć podczas spotkania z panią psycholog Dorotą Mączką.

Spotkanie nt. „zagrożeń wynikających z korzystania z social media, facebook, instagram, snapchat”, odbyło się  13. Listopada 2017 o godzinie 18.00 w siedzibie Szkoły Podstawowej w Kalinówce .

Zainteresowanym rodzicom dziękujemy za udział. Mamy nadzieję, że informacje, które uzyskali Państwo podczas spotkania były interesujące oraz przydatne.

Maczka szkolenie

?>