Dzieciaki do rakiet! - szkolenie naszych nauczycieli

on 24 listopad 2017
Odsłony: 806

tenis

Dzięki wszystkim głosom oddanym na naszą szkołę informujemy, że dostaliśmy się do programu „Dzieciaki do Rakiet”!

W ramach projektu: "Dzieciaki do Rakiet" w Szkole Podstawowej w Duchnicach w dniach 18-19 listopada 2017r. odbyło się szkolenie teoretyczne i praktyczne, w którym brali udział nasi nauczyciele wychowania fizycznego p. Artur Iwan i p. Paweł Tokarski.

Program „Dzieciaki do Rakiet” ma na celu promowanie tenisa wśród dzieci i upowszechnianie tego sportu, inspirowanie i zachęcanie do ruchu oraz aktywności fizycznej. Dzięki tej akcji jeszcze w tym roku w naszej szkole odbędą się zajęcia tenisowe w ramach lekcji wychowania fizycznego. Wiosną 2018 roku odbędzie się rywalizacja międzyszkolna, która wyłoni dwudziestkę finalistów akcji. Każda z tych 20 szkół otrzyma bon o wartości 500 zł do wykorzystania na zakup sprzętu sportowego dla szkoły. Szkoła, która wygra krajowy finał, wyjedzie na wyjątkową wycieczkę do Paryża, której główną atrakcją będzie zwiedzanie Disneylandu.

?>