Sportowy sukces uczniów SPK!

on 25 styczeń 2018
Odsłony: 1166

wow

Dnia 18.01.2018 roku w Mętowie odbyły się Igrzyska dzieci w mini koszykówce dziewcząt i chłopców.


Nasi uczniowie wystąpili w składzie:
Dziewczęta: Łucka Weronika( klasa VII a), Dubaj Patrycja( klasa VI), Chmiel Agata( klasa VI), Kamińska Marcelina( klasa VI), Krzyszycha Ewa( klasa VI), Sawczuk Anna( klasa VI), Sus Kinga( klasa VI), Szala Oliwia(klasa VI), Wnuk Jagna( klasa VI);


Chłopcy: Gorzel Marek( klasa VII a), Połeć Oskar( klasa VII a), Krawczyk Bartosz( klasa VII a), Podniesński Piotr( klasa VII b), Kierepka Bartosz( klasa VII b), Czupryn Kacper( klasa VI), Garbacz Filip( klasa VI),Heliński Daniel( klasa VI), Królik Kacper( klasa VI), Rybiński Kamil( klasa VI), Mucha Bartosz( klasa VI), Kisie Borys( klasa V);


Dziewczęta zajęły II miejsce, natomiast chłopcy wygrali zawody gminne i z I miejsca awansowali do Półfinału powiatu.


Gratulujemy wspaniałej gry dziewczętom i awansu drużyny chłopców do dalszego szczebla rozgrywek powiatowych.
Paweł Tokarski

?>