Zabawa karnawałowa!

on 02 luty 2018
Odsłony: 1120

2018_01_karnawal_3

Połowa nauki w tym roku szkolnym za nami. Niektórzy się cieszą, inni smucą. Bo dla niektórych uczniów będzie to ostatnia „połowa” w tej szkole, albo na obecnym etapie edykacyjnym. Tak, tak! Trzecioklasiści już się martwią, że idzie NOWE :) Ale nie ma się co zamartwiać, będzie dobrze!! A póki co, u progu ferii, bawimy się!! No i bawiliśmy się na szkolnym balu karnawałowym, który odbył się w sobotę 27 stycznia 2018r. Przed południem klasy 0-III, po południu szkolna młodzież. Jak zwykle Nauczycielom w organizacji zabawy pomogli niezastąpieni Rodzice na czele z Radą Rodziców.

Bardzo dziekujemy :), Dziękujemy również panu Adamowi Witkowiczowi (SMYK – Muzyczny Klub Ucznia i Przedszkolaka), który już kolejny raz zadbał o muzyczną oprawę naszego tanecznego spotkania. A najbardziej dziękujemy dzieciom za to, że miały ochotę wspaniale i grzecznie wspólnie razem się bawić w przepięknych strojach. Proszę tylko spojrzeć na zdjęcia. Prawda, że piekne?! 

Podczas balu został rozstrzygnięty konkurs z języka angielskiego. Wyróżnionym uczniom gratulujemy!

 

?>