"Mam talent" - Szkolny Pokaz Talentów

173240677 2915310235406960 3630270246075325680 n

Serdecznie zapraszamy uczniów klas młodszych do wzięcia udziału w Szkolnym Pokazie Talentów. Chętni uczniowie będą mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności, zainteresowań, pasji, hobby czy osiągnięć. Celem tego wydarzenia jest rozwijanie zainteresowań i kreatywności uczniów, promowanie młodych talentów oraz wyłonienie najciekawszych osobowości spośród wszystkich  uczestników posiadających różnorodne talenty i umiejętności.

Forma prezentacji:
• śpiew
• taniec
• pokaz umiejętności gry aktorskiej
• pokaz sprawności fizycznej
• prezentacja treści kabaretowych
• małe formy teatralne
• gra na dowolnym instrumencie
• recytacja
• występy sportowo-akrobatyczne
• zdolności manualne (np. origami) lub plastyczne
• inne

Regulamin wydarzenia:

Występ musi zostać nagrany i powinien trwać od 2 do 5 minut.

W przypadku zaprezentowania umiejętności plastycznych należy nagrać film  w przyśpieszeniu i  dołączyć pliki ze zdjęciami gotowej pracy. Zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy: pokaztalentow.spk@gmail.com   podając imię i nazwisko oraz klasę. Materiał filmowy prosimy przesyłać do 30 kwietnia.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie.

Przewidziane  atrakcyjne nagrody!

> > > PLAKAT INFORMACYJNY < < <