"Cudownych rodziców mam..."- Dzień Mamy i Taty w klasie IIc

2021_06_dzien_mamy_taty_1

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. My także postanowiliśmy w szczególny sposób uczcić to święto przygotowując uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.  Ze względu na panującą pandemię i obostrzenia w tych dniach nie mogliśmy gościć w murach naszej szkoły wspaniałych gości – Rodziców. Pomimo wszystko postanowiliśmy uczcić te święta przygotowując część artystyczną. Rodzice mogli zobaczyć występ swoich pociech, dzięki nagranym filmom i zdjęciom. Dzieci zaprezentowały dla swoich rodziców inscenizację pt. ,, W KRAINIE BAŚNI”. Mali aktorzy wcielili się w różne postacie bajkowe, które miały pomóc rodzicom przenieść się choć na chwilę do krainy marzeń i fantazji. Był Czerwony Kapturek i Wilk, Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków, Calineczka i Elfy, Jaś i Małgosia oraz Złota Rybka. Były wiersze, piosenki, własnoręcznie wykonane prezenty i życzenia płynące prosto z małych, ale gorących serc po powrocie ze szkoły. Wszystkie dzieci słowem i piosenkami wyraziły wdzięczność za rodzicielską dobroć, cierpliwość i serce. Dzieci włożyły w przygotowanie uroczystości dużo wysiłku oraz pracy, aby zobaczyć uśmiechnięte i wzruszone twarze rodziców.

Z okazji pięknych i szczególnych dla nas wszystkich Świąt jakimi są Dzień Mamy i Dzień Taty z całego serca życzymy wszystkim Rodzicom dużo zdrowia, pogody ducha, wszelkiej pomyślności. Niech każdy Wasz dzień będzie przepełniony radością i słońcem. Bądźcie kochani, jedyni, szczęśliwi i dumni ze swoich dzieci wdzięcznych za miłość, opiekę, trud wychowania, serce i za dobre rady.