Pierwsze klasy na pierwszej wycieczce!

2021_09_mini_zoo_11

Początek nowego roku szkolnego za nami, pora się lepiej poznać. A co może w tym lepiej pomóc jak nie wycieczka integracyjna. Dlatego też 13 września 2021 roku klasa 1a, 1b, i 1c wraz ze swoimi wychowawczyniami Anną Kusak, Katarzyną Hetman-Lewczyk, Ewą Mitrus-Ślemp, Mironą Sawicką i Moniką Zielińską odwiedziły Mini Zoo w Turce. Dzieci mogły tam poznać wiele zwierząt, posłuchać ciekawych opowieści o ich zwyczajach. Część zwierząt mogły nakarmić trawa a nawet pogłaskać, lub z nimi „porozmawiać”. Szczególnie chętne do konwersacji z nami były gęsi i osiołek :). Po spotkaniu z mieszkańcami Mini Zoo przyszedł czas na nieskrępowaną zabawę na placu zabaw, trampolinie, parku linowym i „torze” gokartowym.