Loading color scheme

Wycieczka klas pierwszych do Zamościa

2021_09_wycieczka_zamosc_23

11 października 2021 roku uczniowie klas pierwszych odwiedzili Zamość. Pierwszym punktem wycieczki była wizyta w Zoo. Dzieci bardzo lubią spędzać czas na świeżym powietrzu, w otoczeniu roślin i zwierząt, dlatego spacer po Ogrodzie Zoologicznym sprawił im mnóstwo przyjemności. Przemierzając alejki Zoo, dzieci miały okazję podziwiać różnorodne gatunki zwierząt oraz poznać ich tryb życia.

Kolejnym punktem wycieczki była zabawa w parku linowym. Po wysłuchaniu obowiązujących w parku zasad bezpieczeństwa, dzieci wytrwale przemierzały tor. Po sycącym obiedzie i naładowaniu baterii, uczniowie udali się na spacer uliczkami Starego Miasta. Z uwagą słuchali Przewodnika, który opowiadał im o historii Zamościa.

W drodze powrotnej, pomimo zmęczenia, dzieciom dopisywały humory i dzieliły się ze sobą wrażeniami z wycieczki. To był udany dzień!