Dzień Wiosny w naszej szkole

2023_03_dzien_wiosny_sp_1

Samorząd Uczniowski w tym dniu zorganizował spotkanie na sali widowiskowej. Na początku uczniowie klasy VII a i VI a przedstawili Projekt „Wybory w mieście M” – projekty działań na rzecz naszej szkoły  (o kampanii wyborczej napiszemy w kolejnej relacji).

Zapowiedziano wiosenne konkursy recytatorskie – Nikola i Karol zachęcili do udziału w konkursach. Sami zaprezentowali wiersz Niepewność Adama Mickiewicza. Bardzo ładnie!

Następnie wystąpili ARTYŚCI!!!

Koncert piosenek rozpoczęli uczniowie klasy IV a – cali na zielono, bo był zielony dzień – zaśpiewali Piosenkę o kreciku. Zespół Bałwanki – zaskoczył najnowszym przebojem Sanah Nic dwa razy się nie zdarza. Były też Oczy Zielone klasy  VI b oraz Miłość to nie pluszowy miś klasy VI a.

Widownia bawiła się świetnie – co widać na zdjęciach. A sekcja plastyczna wykonała wiosenną gazetkę SU. I tak właśnie powitaliśmy Wiosnę!