Loading color scheme

Dzień Mody Patriotycznej

2018_12_moda_patriotyczna_12

W bieżącym roku szkolnym nasze przedszkole bierze udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Piękna Nasza Polska Cała”.

W ramach projektu 12 grudnia 2018 r. zorganizowano w przedszkolu Dzień Mody Patriotycznej. Tego dnia odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu plastycznego skierowanego do dzieci i ich rodziców „Polska w Sercu Naszej Rodziny”. Nagrody dla uczestników konkursu ufundowała Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. 100- lecia Niepodległości Polski oraz Stowarzyszenie Nasza Szkoła.

W konkursie wzięło udział ponad dwadzieścia prac. Na forum wszystkich grup przedszkolnych dzieciom zostały wręczone dyplomy i książki. Milusińscy odbierali nagrody min. z rąk Pani Dyrektor Małgorzaty Guellard, która objęła konkurs honorowym patronatem, przedstawiciela Rady Rodziców Pana Sławomira Cichockiego, oraz Panią Annę Iwan, która reprezentowała Stowarzyszenie Nasza Szkoła.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w ubranie swoich dzieci w barwy biało- czerwone, a także tym rodzicom, którzy wspólnie z dziećmi przygotowali prace na konkurs.

Organizatorzy.