Dzień Babci i Dziadka w Oddziałach Przedszkolnych

--2019_01_Dzien_babci_i_dziadka_13

W dniu 23 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej w Kalinówce odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka przygotowana przez dzieci z Oddziałów Przedszkolnych: 0a, 0b, 0c przy wsparciu swoich pań i rodziców. Po uroczystym powitaniu gości, dzieci zaprezentowały program artystyczny, który stanowiły wzruszające ale również zabawne wiersze i piosenki okolicznościowe. Oprócz montażu słowno – muzycznego szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków.
Występy dostarczyły wielu pozytywnych emocji, pojawiły się uśmiechy i łzy wzruszenia. Na zakończenie dzieci odśpiewały głośne „Sto lat” swoim ukochanym Babciom i Dziadziusiom a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty (laurki z życzeniami oraz przepiękne kwiatki wykonane z kolorowego papieru i krepiny). Dzieci wraz z gośćmi zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Był to również czas na wspólne zdjęcia. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do uświetnienia naszej uroczystości.