Konkurs na najpiękniejszą karocę dla Kopciuszka wyczarowaną z dyni, rozstrzygnięty !

2019_11_dynia_7

W ostatnim tygodniu października dużym zainteresowaniem cieszyła się wystawa dyniowych karet wyczarowanych przez nasze przedszkolaki we współpracy z ich najbliższymi. Karoce powstały na konkurs rodzinny zorganizowany przez panią Kingę Ligocką-Komornik i Elżbietę Skrzypek w ramach Międzynarodowego Projektu Czytelniczego „Magiczna Moc Bajek”, w którym biorą udział oddziały przedszkolne 0a i 0b. Na konkurs wpłynęło 20 prac. Wszystkie karoce były bardzo pomysłowe. Kopciuszek miałby ogromny problem z wybraniem tej najpiękniejszej, ponieważ każda zachwycała kolorystyką i różnorodnością technik. Postanowiono, że konkurs zostanie rozstrzygnięty na drodze głosowania, w którym udział wzięli wszyscy uczestnicy konkursu wraz z wychowawcami, dzieci z grup 0a i 0b, klasa Ib, nauczyciele i pracownicy szkoły. Po zliczeniu głosów wyłoniono zwycięzców. Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody, które wręczyła Pani Dyrektor – Małgorzata Guellard. Upominki zostały ufundowane przez Radę Rodziców. Gorąco dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie i duże zaangażowanie ich rodzin w stworzenie tak pięknych prac. Gratulujemy talentu i pomysłowości!