Wizyta w Pracowni Świętego Mikołaja grup 5 i 6 - latków

2019_11_pracownia_mikolaja_1

Nie w Laponii, nie na biegunie, ale w malowniczej i magicznej krainie w Portofino, dzieci 5 i 6 letnie spotkały sie z Mikołajem, Panią Mikołajową i wesołymi Elfami. W listopadowy poranek 19.11.2019, Mikołaj siedząc w wygodnym czerwonym fotelu uraczał dzieci milionem porywających historii. Zabaw i atrakcji przygotował Święty bez liku! W miłym towarzystwie skrzatów, dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych, robiły ozdoby choinkowe, piekły pierniczki, tańczyły, śpiewały... Magiczna i kolorowa dekoracja oczarowała wszystkich gości. Żal było opuszczać takie cudowne miejsce... Na zakończenie dzieci otrzymały dyplom "Członka Mikołajowej Rodziny" i odznakę "Super Pomocnika Mikołaja". Ta bajkowa podróż z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci i naszych sercach! Do zobaczenia za rok Św. Mikołaju!!!