Dzień Kobiet w zerówkach

2020_03_dzien_kobiet_zerowki_1

Pokaz Mody z okazji Dnia Kobiet

8 marca w oddziałach przedszkolnych 0a i 0b świętowaliśmy Dzień Kobiet. Wszystkie Małe Kobietki tego dnia wzięły udział w niecodziennym wydarzeniu - Pokazie Mody. Dziewczynki zaprezentowały na wybiegu przygotowane w domu kreacje. Chłopcy podziwiali swoje koleżanki i oceniali kreatywność, oryginalność oraz sposób prezentacji strojów. Dziewczyny dały z siebie wszystko, kroczyły dziarsko po wybiegu w rytm muzyki i przy błyskach fleszy niczym prawdziwe modelki. Ochom i achom nie było końca. Dziewczynki otrzymały od kolegów życzenia oraz wspaniałe upominki. Chłopcy również dostali coś na osłodę. Nie zabrakło również wspólnej zabawy.

Drogie Dzieci! Chcemy, abyście wiedziały, że tęsknimy za tymi fajnymi chwilami wspólnie spędzonymi. Mamy nadzieję, że zdjęcia przywołają miłe wspomnienia. Życzymy wszystkim duuużo zdrowia, optymizmu i mówimy: „Do zobaczenia!”

Wasze panie – Ela, Kinga, Basia i Ania