„Świat za sto lat - Wirtualna galeria prac dzieci z grup Pa, 0a, 0b

2020_04_swiat_za_sto_lat_20

Wirtualna galeria prac zatytułowana „Świat za sto lat” została stworzona dzięki współpracy dzieci z grup przedszkolnych Pa, 0a, 0b, ich rodziców i wychowawców w ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi oraz jako podsumowanie realizowanej w miesiącu kwietniu tematyki związanej z ekologią i promowaniem postaw proekologicznych wśród najmłodszych. Dzieci wzbogacały wiedzę i słownictwo na temat Ziemi, jako planety, poznawały podstawowe zasady ochrony przyrody, uczyły się segregowania śmieci, oszczędzania wody i energii, po to by móc stać się prawdziwymi Przyjaciółmi Przyrody. Dzieci świadome płynących zagrożeń i konieczności dbania o naszą planetę, by jak najdłużej nam służyła, wyobraziły sobie, jak może ona wyglądać za sto lat. Twórcy prac kreatywnie podeszli do tematu i stworzyli oryginalne dzieła przedstawiające ich wizję przyszłości. Artystom gratulujemy pomysłów, talentu i zaangażowania, rodzicom dziękujemy za wsparcie w działaniach. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej wystawy.