Konkurs przyjaciel przyrody

Przedszkolny konkurs plastyczno-techniczny pt.: „Jestem przyjacielem przyrody, nie czynię Ziemi szkody”

2021-04_konkurs_przyjaciel_przyrody_1

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym oraz Rodziców do udziału w konkursie promującym dbanie o otaczające nas środowisko i przyrodę.

Zadaniem dzieci będzie wykonanie pracy plastyczno-technicznej do hasła "Jestem przyjacielem przyrody, nie czynię Ziemi szkody".
Format prac dowolny. W pracy można wykorzystać różnego rodzaju materiały plastyczne i techniczne. Prace należy opatrzyć metryczką zawierającą imię i nazwisko dziecka oraz nazwę grupy.

Ze względu na pandemię i zdalne nauczanie bardzo prosimy po wykonaniu pracy w domu, zrobić jej zdjęcie i przesłać na adres mailowy organizatorów konkursu:
paulina.szymkiewiczflor@kalinowka.eu
agnieszka.krason@kalinowka.eu

Zdjęcia wykonanych pracy można wysłać do 23.04.2021 r.

Roztrzygnięcie konkursu nastąpi 28.04.2021 r.

Zdjęcia zostaną opublikowane na stronie szkoły.

Fundatorem nagród jest Rada Rodziców

Organizatorzy: Agnieszka Krasoń i Paulina Szymkiewicz-Flor