Ekoludek

Wyniki konkursu plastycznego

2021_03_Ekoludek_rozwiązanie_konkursu_1

24 marca 2021 roku w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt: ”Ekoludek”. W konkursie uczestniczyły dzieci ze  wszystkich grup przedszkolnych wraz z rodzicami.

Konkurs zorganizowały nauczycielki pracujące w grupach przedszkolnych: Beata Dziuba i Aleksandra Trojak. Zadaniem konkursowym było wykonanie Ekoludka z  odpadów i opakowań, które wyrzucamy i segregujemy. Konkurs był podsumowaniem działu pt: „Mali ekolodzy”, który był częścią programu przyrodniczego „Mali przyjaciele przyrody” realizowanego w grupie „Gumisiów”. Jury miało niezwykle trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace konkursowe były bardzo pomysłowe, twórcze i kreatywne.

Spośród wszystkich Ekoludków pierwsze miejsce zajęła praca  Marii Ślemp, drugie miejsce praca Bartosza Graniaka a trzecie Franciszki Oleksiewicz. Wyróżnione zostały prace: Darii Rząsowskiej, Kuby Robaka oraz Nikodema Zaburko.  Z przyniesionych prac dzieci została zorganizowana wystawa, która zdobi hol przedszkola. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom a zwycięzcy i wyróżnieni nagrody w postaci gier i układanek. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom  konkursu.  A rodzicom dziękujemy za pomoc i współudział w wykonaniu prac. Nagrody sponsorowała Rada Rodziców.