Wizyta Policji w przedszkolu

2020_09_Policja_28

11 września2020 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych uczestniczyły w spotkaniu z funkcjonariuszami policji. W spotkaniu wzieły udział dzieci z grup: Gumisiów, Minionków, Skrzatów, Elfów oraz Smerfów. Panowie policjanci przybliżyli dzieciom zasady bezpieczeństwa podczas poruszania się po drogach oraz zasady prawidłowego zachowania się podczas spotkania z nieznajomą osobą. Dzieci wykazały się dużą znajomością swojego adresu zamieszkania.

Główną atrakcją spotkania było zwiedzanie radiowozu policyjnego. Dzieci miały możliwość dokładnego obejrzenia samochodu, którego policja używa na codzień w swojej pracy. Na zakończenie przedszkolaki wręczyły funkcjonariuszom policji ramki z pamiątkowymi fotografiami  oraz podziękowały za ciekawą lekcję.