Loading color scheme

Zawody sportowe w Kucykowej Krainie

2021_06_kucykowa_kraina_102

 16 czerwca 2021 roku dzieci z zerówek wzięły udział w 

V Gminnym Przeglądzie Sportowym Przedszkolaków

organizowanym pod hasłem:

„Sport to zdrowie – każdy przedszkolak Ci to powie!”

Zawody odbyły się w Kucykowej Krainie i za każdej zerówki pojechało na nie pięcioro dzieci. Na miejscu uczestnicy zostali powitani a następnie każda drużyna dostała przydzielonego asystenta, który czuwał nad prawidłowym przebiegiem konkurencji. Piewszą atrakcją było drużynowe przeciąganie liny, a następne to m.in. chodzenie na szczudłach, rzut balonem do celu, slalom z piłką nożną, przenoszenie balonu na łyżce. Po zrealizowaniu wszystkich konkurencji dzieci otrzymały dyplomy i puchar a następnie udały się na pyszny poczęstunek. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy brać udział w tak fantastycznym wydarzeniu :)