Loading color scheme

Wycieczka do Groty Solnej w Wólce

2021_06_grota_solna_psz_10

22 czerwca 2021 roku dzieci z grup Zdobywców, Odkrywców, Minionków, Gumisiów i Elfów pojechały na wycieczkę do Groty Solnej w Wólce (Jakubowice Murowane). Na miejscu każda grupa dostała własnego animatora który dbał o to by dzieci bardzo dobrze się bawiły. Na początku wszyscy stali w kole i wspólnie się poznawali poprzez zabawy zapoznawcze. Następnie dzieci utworzyły pociąg i każda grupa z animatorem "odjechała" aby podejmować konkretne aktywności np rzucać do celu lub przechodzić przez przeszkodę. Były również zabawy z chustą oraz bańkami mydlanymi. Największym powodzeniem cieszyła się zabawa ze zmianą głosu przez mikrofon oraz szukanie skarbu. Aby dzieci miały mnóstwo siły skorzystały na miejscu z poczęstunku w postaci kiełbaski z grila oraz napojów.