Uroczystość pasowania na przedszkolaka

2021_12_ps_pasowanie_10

„Wszystko zaczyna się od przedszkola" - pod takim hasłem 2 grudnia 2021r. odbyła się pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem - pasowanie na przedszkolaka.

Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której ,,Jeżyki” zaprezentowały swoje umiejętności - dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Następnie Pani Dyrektor za pomocą czarodziejskiego ołówka dokonała uroczystego aktu pasowania. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał również dyplom pasowania oraz prezent. Gratulujemy przedszkolakom i życzymy bogatego w doświadczenia pobytu w naszym przedszkolu.