Wyniki Konkursu na „Najpiękniejszą ozdobę choinkową”

2021_12_konkurs_ozdoba_6

Dnia 17.12.2021 roku został rozstrzygnięty przedszkolny konkurs na „Najpiękniejszą ozdobę choinkową”. Celem konkursu było m.in. rozwijanie kreatywności i zdolności manualnych oraz propagowanie tradycji związanych z tematyką Świąt Bożego Narodzenia. Prace wykonane zostały różnymi technikami oraz przy wykorzystaniu różnych materiałów. Udział w konkursie wzięło aż 51 przedszkolaków, cieszy nas tak wielkie zainteresowanie konkursem. Bardzo trudno przyszło nam wybrać, która ozdoba jest tą najpiękniejszą, ponieważ każda z prac była wyjątkowa i wykonana z dużą starannością. Podczas oceny prac pod uwagę brane były następujące kryteria: samodzielność wykonania, pomysłowość, kreatywność. Jury składało się z organizatorów konkursu: Anety Surmacz-Kamińskiej, Katarzyny Skórskiej oraz Pauliny Gajdy-Solan.

Autorami najpiękniejszych prac byli:

I – Paweł Wójcicki Oc

II – Daria Rząsowska Pa

III – Aleksandra Stachyra Pc

Wyróżnienie zdobyli:

- Michalina Turczyn Pc

- Maksymilian Sadowski Oa

- Igor Mańko Ob

Nagrody i upominki dla wszystkich dzieci biorących udział w konkursie zostały ufundowane przez Radę Rodziców. Gorąco dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i gratulujemy tak pięknych prac.