Mania skakania grup Pc, Pd

2022_02_mania_skakania_13

W dn. 27.01.2022r. grupa Lisków (Pc) oraz grupa Jeżyków (Pd) wybrały się pod opieką swoich nauczycieli do „Manii Skakania” w Lublinie. Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie przedszkolaków ciekawą dyscypliną oraz integracja grupowa. Dzieci poznały różne alternatywne metody spędzania wolnego czasu niezależnie od pogody. Po omówieniu zasad i krótkiej rozgrzewce mogły oddać się w wir zabawy skacząc na trampolinach czy odwiedzając salę zabaw. Później czekał na nie odpoczynek przy pysznej pizzy i lemoniadzie. Pobyt w Parku trampolin okazał się udany. Dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń. Z pewnością był ciekawym doświadczeniem. Wszyscy wrócili do przedszkola zmęczeni ale szczęśliwi.