Loading color scheme

Rozkład jazdy autobusów

brum brum

HARMONOGRAM JAZDY 

Przystanki do szkoły:

           Godziny odjazdów:            

1. Kazimierzówka

 7:35

2. Kazimierzówka I

 7:36

3. Kazimierzówka II

 7:37

4. Kazimierzówka Betoniarnia

 7:39

5. Kazimierzówka Kościół

 7:40

6. Droga Kalinówka-Kazimierzówka I

 7:42

7. Droga Kalinówka-Kazimierzówka II   

 7:43

8. Droga Kalinówka Kazimierzówka III  

 7:44 

9. Willa Laura

 7:45

10. Chmielna

 7:46

11. Chmielna Hurtownia

 7:47

12. Kalinówka II

 7:48

13. Kalinówka Szkoła

 7:50

   

23. Abramowice Prywatne

 7:10 ,   9.10

22. Malwowa Stokrotka

 7:11 ,   9:11

21. Malwowa ABC

 7:12 ,   9:12

20. Brzozowa II

 7:13 ,   9:13

19. Brzozowa I

7:14 ,   9:14

16. Kasztanowa

7:15 ,   9:15

15. Lipowa II

 7:16 ,   9:16

14. Lipowa I

 7:17 ,   9:17

13. Kalinówka Szkoła

 7:20 ,   9:10

   

Powrót ze szkoły

 14:35 ,   17:05

Każde dziecko może jechać dowolnym autobusem Usług Transportowych Gabriel Gorzel na podstawie biletu miesięcznego lub jednorazowego biletu zakupionego u kierowcy autobusu. Kursowy rozkład jazdy jest w załączniku.

> > > KURSOWY ROZKŁAD JAZDY < < <

 autobusy droga