Loading color scheme

Dzień Życzliwości

26 listopada w naszej Szkole obchodziliśmy Dzień Życzliwości. Sale lekcyjne i korytarze wypełnili radośni uczniowie trzymający w rękach kolorowe balony z narysowanymi uśmiechami – symbolem życzliwości.

Najważniejszym punktem tego dnia był uroczysty apel, podczas którego wybraliśmy najbardziej życzliwych uczniów naszej Szkoły. Zagraliśmy również w grę językową przygotowaną przez p. Urszulę Bielak. Apelowi przewodziły słowa p. Dyrektor, Małgorzaty Guellard: „Życzliwość to uśmiech, serdeczność, „otwarte serce”, chęć słuchania i rozmawiania z drugim człowiekiem”.

Począwszy od tego dnia w naszej Szkole można podziwiać wystawę zatytułowaną „Życzliwość według młodszych i trochę starszych”, która pokazuje, jak uczniowie oraz nauczyciele rozumieją pojęcie życzliwości. Serdecznie zapraszamy!