Loading color scheme

Warsztaty dla młodzieży Polskiej i Izraelskiej

 2012_13_pol_izr_36

Polska : Izrael”

We wtorek 19 marca cztery uczennice naszego gimnazjum razem z panią Eweliną Pelak wzięły udział w warsztatach polsko-izraelskich, które odbyły się w Zespole Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. gen. Franciszka Kleeberga w Lublinie. Zajęcia trwały ok. 2 godzin i choć Izraelczycy troszeczkę się spóźnili, warto było na nich poczekać… Opowiadaliśmy sobie wzajemnie o naszych krajach, zwyczajach, świętach i potrawach. Spotkanie odbyło się w całości w języku angielskim i okazało się, że język ten wcale nie jest taki trudny i naprawdę udało nam się dogadać! Czas upłynął w bardzo miłej atmosferze. Na koniec spotkania zostałyśmy obdarowane upominkami w postaci przekąsek, słodyczy i drobnych pamiątek z Izraela. Wymieniliśmy się adresami mailowymi i liczymy na to, że będziemy do siebie pisać Było to dla nas niezapomniane spotkanie i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się powtórzy.

Emilka, Patrycja, Basia i Ola