Loading color scheme

Wycieczka do Warszawy

 

29  września 2014r. odbyła się jednodniowa wycieczka do Warszawy, w której udział wzięli wszyscy uczniowie naszego Gimnazjum.

Pierwszym punktem wycieczki był Stadion Narodowy. Jest wśród nas wielu kibiców piłki nożnej i  wizyta na stadionie była niezwykłą atrakcją. Wraz z panią przewodnik obejrzeliśmy trybuny, płytę stadionu, loże i miejsca niedostępne dla kibiców: szatnie, gabinety masażu i łaźnie zawodników.

Po zwiedzaniu stadionu udaliśmy się do sejmu Rzeczpospolitej Polski. Wszyscy byliśmy bardzo zainteresowani i podekscytowani tym, co dzieje się w budynku, który znamy tylko z mediów.

Największą atrakcją okazała się wizyta w warszawskim ZOO. Uczniowie poznali wiele gatunków zwierząt, które pochodzą  z różnych stref klimatycznych świata. Ogród zoologiczny to urocze miejsce do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu, a przy tym do uzupełnienia wiedzy przyrodniczej. 

Niespodzianką były odwiedziny w znanej galerii handlowej ARKADIA. Znużeni nieco po całodziennej wędrówce, wycieczkowicze mieli okazję zjeść i wypić coś ciepłego oraz odpocząć w jednym z licznych lokali.