Konsultacje z nauczycielami

Konsultacje nauczycieli rok szkolny 2019/2010

Lp.

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godzina

1

Adamek Aleksandra

poniedziałek/ środa

12.00 – 12.30

2

Andrearczyk Sylwia

piątek

8.00 – 8.45

3

Borowiec-Okoń Anna

czwartek

11.45 – 12.30

4

Dziadosz Magdalena

wtorek

10.45 – 11.30

5

Dziuba Beata

środa

11.30 – 12.30

6

Felke Joanna

czwartek

14.30 – 15.15

7

Fijałkowska Małgorzata

wtorek

9.50 – 10.35

8

Gąszczyk-Zamojska Halina

piątek

10.45 – 11.30

9

Guellard Małgorzata

poniedziałek

13.30 – 14.30

10

Iwan Anna

piątek

8.55 – 9.40

11

Iwan Artur

środa

9.50 – 10.35

12

Jabłońska Jolanta

poniedziałek

8.55 – 9.40

13

Jakimowicz Anna

środa

13.30 – 14.30

14

Jakóbczak Renata

wtorek

8.55 – -9.40

15

Kaleja Katarzyna

środa

10.45 – 11.30

16

Krasoń Agnieszka

poniedziałek

11.00 – 11.45

17

Kurzempa Weronika

piątek

8.55 – 9.40

18

Kusak Anna

piątek

8.55 – 9.40

19

Ligocka-Komornik Kinga

środa

11.30 – 12.00

20

Magdalena Dziadosz

wtorek

10.45 – 11.30

21

Mikołajczyk Agata

czwartek

8.00 – 8.45

22

Mitrus-Ślemp Ewa

środa

8.00 – 8.45

23

Mrozik Barbara

czwartek

9.30 – 10.00

24

Nieściur Ewa

środa

13.30 – 14.15

25

Okuń Joanna

wtorek

10.45 – 11.30

26

Pętala Magdalena

poniedziałek

10.00 – 12.00

27

Piórkowska Grażyna

piątek

8.00 – 8.45

28

Popławska Monika

czwartek

12.25 – 13.10

29

Rajchert Jolanta

czwartek

10.45 – 11.30

30

Run Łukasz

środa

11.40 – 12.25

31

Sagan Marzena

wtorek

11.40 – 12.25

32

Sawicka Mirona

piątek

16.00 – 16.45

33

Sienkiewicz Ewelina

wtorek

11.00 – 11.30

34

Skoczylas Mariola

środa

9.50 – 10.35

35

Skrzypek Elżbieta

środa

9.30 – 10.00

36

Szydłowska Agnieszka

środa

8.55 – 9.40

37

Szymańska Magdalena

środa

16.00 – 16.45

38

Szymkiewicz-Flor Paulina

poniedziałek

11.15 – 12.00

39

Szwed Aleksandra

środa

11.15 – 12.00

40

Świstowska-Huszaluk Agnieszka

piątek

11.30 – 12.00

41

Tokarski Paweł

czwartek

8.55 – 9.40

42

Trojak Alesandra

piątek

12.30 – 13.00

43

Tyniec Agnieszka

poniedziałek

9.50 – 10.35

44

Wąsala Dawid

piątek

9.50 – 10.35

45

Wiechnik Zbigniew

czwartek

9.50 – 10.35

46

Wyroślak Katarzyna

piatek

10.30 – 11.15

47

Zarzeczna Joanna

czwartek

12.30 – 13.15

48

Zgardzińska Anna

poniedziałek

9.50 – 10.35

49

Żurawska Anna

piątek

13.00 – 13.45

?>