Opłata za obiady 2019/2020

Rodzice proszeni są o niezaokrąglanie kwoty do liczb całkowitych.

Jeżeli należy zapłacić 52,80 zł to proszę dokonać przelewu na kwotę 52,80 zł a nie 53,00 zł.

Wpłata za obiady – numer konta –

19 8689 0007 0000 3636 2000 0270

Szkoła Podstawowa w Kalinówce, Kalinówka 78, 21-040 Świdnik

WAŻNE! W tytule przelewu należy wpisać: nazwisko i imię, klasa, miesiąc
Przykład 1: Kowalski Jan, 1a, październik

Opłaty za obiady należy wnieść za cały miesiąc z góry do dnia 3 danego miesiąca na konto.

Obiady będą wydawane na podstawie imiennego karnetu obiadowego otrzymanego po wniesieniu opłaty na dany miesiąc.

Dziecko/uczeń idąc na obiad ma obowiązek posiadać przy sobie karnet.

Rezygnację z bieżących posiłków należy zgłosić pisemnie lub telefonicznie w dniu poprzedzającym nieobecność dziecka w szkole najpóźniej do godz. 14.00 pracownikowi prowadzącemu żywienie lub w sekretariacie szkoły, z podaniem liczby dni nieobecności.

Nie uwzględnia się odpisu za dany dzień, jeżeli zgłoszenie nieobecność nastąpi tego samego dnia.

ZGŁOSZENIE NIEOBECNOŚCI NA POSIŁKU PRZYJMOWANE JEST POD NUMEREM TELEFONU: (81) 751-21-74 lub email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu otrzymania karnetu należy dostarczyć osobiście dowód wpłaty

do sekretariatu szkoły lub wysłać email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KARTA ZGŁOSZENIOWA do ściągnięcia

AKTUALNY JADŁOSPIS

cena obiadu przedszkolnego - 2,70 zł

cena zestawu przedszkolnego /śniadanie, obiad, podwieczorek/ - 5,20 zł

cena obiadu dla szkoły podstawowej - 3,20 zł

Przed dokonaniem odpisu należy skonsultować się z intendentem panią Aleksandrą Skwarczyńską.

Proszę nie dokonywać odpisów samodzielnie.

Przedszkole Przedszkole SP
Miesiąc Ilość dni Obiad Zestaw Obiad