Wycieczka grup PA i PB do Centrum Kultury w Lublinie

2019_04_ck_pa_pb_99

 Dnia 16 kwietnia razem z dziećmi z grup PA i PB wybraliśmy się na wycieczkę do Centrum Kultury w Lublinie. Celem wizyty był spektakl pt. „ Fju, fju”.
Odwiedziliśmy także tajemniczy „Dziki pokój”, w którym maluchy bawiły się do woli. W tej niezwykłej przestrzeni dedykowanej najmłodszym odbiorcom przedszkolaki mogły tworzyć wyjątkowe budowle, wspinać się i turlać, rysować na wielkiej tablicy…
Maluchy z równie dużym zainteresowaniem obejrzały spektakl a także bardo chętnie wykonywały zadania stawiane im przez bohaterów przedstawienia. Aktorzy, scena, muzyka na żywo oraz bajecznie kolorowe kostiumy przyciągały uwagę młodych widzów i wywołały na wielu twarzach prawdziwy zachwyt. Była to nasza druga wspólna wizyta w teatrze i zapewne nie ostatnia!!!

?>