„Stroik bożonarodzeniowy” rodzinne warsztaty świąteczne w grupie 0a

2019_12_warsztaty_swiateczne_1

 

W poniedziałek 16 grudnia w grupie przedszkolnej 0a odbyły się rodzinne warsztaty świąteczne. Celem spotkania była integracja rodziców, miłe spędzenie czasu ze swoimi dziećmi oraz wspólne przygotowanie świątecznych stroików z pachnących gałązek oraz różnych materiałów dekoracyjnych. Uczestnicy tworzyli ozdoby według własnej inwencji (przy niewielkim doradztwie ze strony pań prowadzących). Warsztaty przebiegły w miłej atmosferze, wszyscy pracowali z wielkim zapałem, wykazując się pomysłowością. Stroiki z pewnością stanowiły piękną dekorację domów i podkreślały świąteczną atmosferę. Wspólnie spędzony czas umilały dźwięki kolęd, świąteczna piosenka w wykonaniu dzieci, jak również słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie, zaangażowanie i aktywny udział w warsztatach.

?>