W dniach 29–30 listopada uczniowie naszej Szkoły przeprowadzili zbiórkę żywności na terenie Delikatesów w Kalinówce zorganizowaną przez Fundację Bank Żywności w Lublinie.

Czytaj Więcej

26 listopada w naszej Szkole obchodziliśmy Dzień Życzliwości. Sale lekcyjne i korytarze wypełnili radośni uczniowie trzymający w rękach kolorowe balony z narysowanymi uśmiechami – symbolem życzliwości.

Czytaj Więcej

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w ZS w Kalinówce przystąpili do projektu "Samorząd Uczniowski na PLUS" prowadzonego przez Fundację Błogosławieni Ubodzy.

Czytaj Więcej

W naszej szkole dnia 8 listopada zaroiło się od bajkowych postaci. To Samorząd Uczniowski ogłosił„Szkolny Dzień Bajek i Baśni”. Przebrania były przedziwne i prze-świetne, co widać na zdjęciach. A dla zainteresowanych – polecamy poniżej współczesną bajkę. Do poczytania, bo … CZYTANIE NIE BOLI!

Czytaj Więcej

30 września w naszej szkole odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka. Była ona połączona z tzw. „Chrztem Pierwszaków”, czyli przyjęciem pierwszej klasy do grona uczniów gimnazjum.

Czytaj Więcej
?>