Loading color scheme

Zdalne nauczanie - przypomnienie

info

Szanowni Państwo w celu realizacji zdalnego nauczania nasza szkoła korzysta z platformy e-learningowej z narzędziami, których zadaniem jest wsparcie nauczania w obecnym czasie. Dodatkowo uczniowie otrzymali pocztę oraz miejsce na chmurze, żeby trzymać tam swoje projekty.

Każdy nauczyciel założył Classroomy z przedmiotów, których naucza w danej klasie. Każdy Classroom ma własne hasło, które pozwala na dołączenie ucznia do właściwych zajęć. Hasła zostaną przekazane uczniom poprzez dziennik elektroniczny.

Zwracamy się z prośbą o pomoc dzieciom w zalogowaniu się na konto i dołączeniu do właściwych Classroomów.

Informacje dla uczniów i rodziców:

 
Aplikacje dla uczniów i rodziców, którzy mogą połączyć się z zajęciami zdalnymi tylko za pomocą telefonów komórkowych oraz tabletów.

 Dla dzieci mobilnych, system Android:

 Dla dzieci mobilnych, system iOS:

Uczniowie będą mogli za pomocą meeta połączyć się z nauczycielem danego przedmiotu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt z wychowawcami.

 

Z poważaniem

Małgorzata Guellard