Koniec roku szkolnego 2016/2017!

end of school

Koniec roku klas młodszych

Wakacje, znowu są wakacje - mogą już zaśpiewać uczniowie klas 0-III, którzy rok szkolny uroczyście pożegnali tuż po godz. 10.00. Udanego letniego wypoczynku życzyli im: Pani Dyrektor, nauczyciele wychowawcy oraz całe Grono Pedagogiczne. Były też dyplomy i nagrody dla dzieci, które osiągnęły bardzo dobre wyniki w nauce lub zostały lauretami różnych konkursów oraz podziękowania rodzicom za owocną współpracę. Podziękowania od uczniów oraz Rady Rodziców na koniec roku trafiły również do nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. Uroczystość zakończyła krótka część artystyczna przygotowana przez klasy 0a, 0b, IIIa, IIIb i IIIc.

Koniec roku klas starszych

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 już za nami. Pani Dyrektor Małgorzata Guellard, wręczyła nagrody, wyróżnienia, podziękowania najlepszym uczniom i ich Rodzicom. Jesteśmy dumni, że tak duża grupa uczniów zasłużyła na świadectwo z wyróżnieniem!

Wszystkim jeszcze raz życzymy odpoczynku i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!