Szkoła Podstawowa w Kalinówce - Mistrzem powiatu lubelskiego w Mini koszykówce chłopców!!!!!

2018_02_mistrzostwa_20

Dnia 28.02.2018 r. w Niedźwicy Kościelnej odbył się Finał powiatu lubelskiego w Mini koszykówce chłopców z z rocznika 2005 i młodsi.

Pomimo że zabrakło w Naszym składzie kontuzjowanego Kacpra Czupryna, który został wybrany najlepszym zawodnikiem półfinału Nasi uczniowe ponownie byli bezkonkurencyjni wygrywając mecz z SP w Garbowie( 10:6 ), oraz mecz z SP w Borzechowie (18:6 ).

Tym razem tytuł najlepszego zawodnika otrzymał także nasz uczeń – Kamil Rybiński.

Gratulujemy wspaniałej gry wszystkim zawodnikom oraz zdobycia pamiątkowego pucharu i czekamy na termin meczy rejonowych ( tj. półfinałów województwa lubelskiego :-) )

Skład uczniów SP Kalinówka:

1. Przemysław Kania kl. VIIa
  2. Marek Gorzel kl. VIIa
  3. Oskar Połeć kl. VIIa
  4. Bartosz Kierepka kl. VIIb
  5. Piotr Podniesiński kl. VIIb
  6. Kacper Królik kl. VI
  7. Kacper Kamiński kl. VI
  8. Kamil Rybiński kl. VI
  9. Jakub Szumski kl. VI
  10. Filip Garbacz kl. VI
  11. Bartosz Mucha kl. VI
  12. Daniel Heliński kl. VI

Paweł Tokarski nauczyciel wych.-fiz.