SZKOLNE TALENTY

2018_03_szkolny_talent_15

Samorząd Uczniowski przygotował wiosenną imprezę SZKOLNY TALENT'2018 – zaprezentowało się 38 wykonawców. A talenty były przeróżne:

• trzy skrzypaczki – Ala, Emilka i Ewa
  • jeden pianista - Kacper
  • dwie pary taneczne – Emilka i Maciek oraz Edyta i Kuba
  • taniec solowy - Alicja
  • pokaz gimnastyki artystycznej – Ania i Jagna
  • prezentacja prac plastycznych – Alicja i Róża
  • robótki ręczne - Blanka
  • wypieki kulinarne – Natalia, Marta, Wanda, Julia, Amelka i Piotr
  • występy wokalne solowe: Kinga, Iga, Paulina, Ola
  • występy 9 zespołów!

Wszystko zobaczycie na zdjęciach poniżej, a było co podziwiać!

Każdy występ nagradzany był brawami i nagrodami, które ufundowała Rada Rodziców. Pokazy oceniało Jury Szkolne, ale publiczność też przyznała swoją nagrodę.

• Nagrodę Publiczności zdobyli Emilia Kowalewska i Maciej Niedziałek za pokazy tańców towarzyskich!
  • Nagrodę Dyrektora Szkoły zdobyli Emilia Kowalewska i Maciej Niedziałek za pokazy tańców towarzyskich!
  • Nagrodę Jury zdobyła Alicja Kostrubiec za koncert skrzypcowy!
  • Nagrodę Organizatorów zdobyła Alicja Żwirska za prace techniką grafiki komputerowej!
  • Nagrodę Rozśpiewana Klasa - zdobyła Klasa VIIb!

Rozstrzygnięto także konkurs plakatów PAŃSTWA EUROPY, nagrody za najlepszy plakat zdobyły klasy IVc, II Ga, II Gb.

Wspólnie spędzony czas pozwolił nam lepiej poznać swoje koleżanki i kolegów. Już teraz zapraszamy na jesienną edycję Szkolnych Talentów.

Samorząd Uczniowski – Natalia, Weronika, Kuba i Aleksander