Bajkowy Festyn dla Przedszkolaków

2018_06_festyn_przedszkolaki_21

W piątek 18 maja 2018r. dzieci z Oddziałów Przedszkolnych 0a i 0b wzięły udział w Festynie sportowo-rekreacyjnym w Jakubowicach Murowanych współfinansowanym przez Powiat Lubelski. Dzieci pojechały pod opieką swoich wychowawców: pani Barbary Mrozik, Elżbiety Zwolak, Joanny Okuń oraz pani Magdaleny Pętala. Impreza zorganizowana była na terenie dużego zielonego ogrodu według bajkowego scenariusza. Razem z animatorami dzieci przeniosły się do Krainy Smerfów. Choć pogoda nie do końca była jak z bajki, wszyscy z radością i zaangażowaniem uczestniczyli w różnych grach tematycznych, zabawach muzycznych, sportowych oraz tanecznych. Dużą atrakcją dla najmłodszych był seans inhalacyjny w Grocie Solnej przeprowadzony w formie zabawy. Po półgodzinnej relaksacji na dzieci czekała niespodzianka - pyszne grillowane kiełbaski. Była też możliwość zakupienia pamiątek. Wyjazd zaliczamy do udanych. Udowodniliśmy, że deszcz nam nie jest straszny, najważniejszy jest dobry humor oraz zabawa!