Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego

2018_10_samorzad_uczniowski_5

Dnia 28 września przeprowadzono szkolne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Lokal Wyborczy otworzono obok szatni o godzinie 9.55, wybory zakończono o 13.25!

Komisja Wyborcza – pod opieką pani Urszuli Bielak i pani Joanny Felke – przygotowała listy wyborcze, karty do głosowania i stanowiska dla głosujących. W komisji pracowały uczennice klasy III Gimnazjum: Karolina Jankowska, Weronika Kudlak, Natalia Włodarczyk i Dominika Zyska.

Kandydaci do Zarządu SU przygotowali plakaty wyborcze z bardzo ciekawymi autoprezentacjami.

Wyborcy – czyli wszyscy uczniowie szkoły od klasy czwartej do trzeciej gimnazjalnej – z zainteresowaniem czytali propozycje kandydatów.

Na Kartach Wyborczych zaznaczali nazwiska koleżanek i kolegów – po głębokim namyśle!

Głosy wrzucano do urny wyborczej. Po zakończonej akcji komisja przeliczyła głosy.

Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została – NATALIA WŁODARCZYK

Zastępcą Przewodniczącej SU została – MAJA SZTYMELSKA

Skarbnicy Samorządu Uczniowskiego to: PATRYCJA BUCZAK i KACPER KAMIŃSKI

Powołano cztery sekcje Samorządowe:

• Sekcja rozrywki
  • Sekcja plastyczno-redakcyjna
  • Sekcja sportowa
  • Sekcja techniczna

GRATULUJEMY NOWEMU ZARZĄDOWI!!!

Życzymy ciekawych inicjatyw i pomysłów, bo wtedy życie szkolne będzie ciekawsze!

Opiekunami Samorządu Uczniowskiego zostali: pani Grażyna Piórkowska, pan Łukasz Run i pan Paweł Tokarski.