Wizyta w domu Mikołaja

2018_12_dom_mikolaja_13

W dniu 23 listopada klasa 2a oraz 2b odwiedziły Dom Mikołaja. Na spotkanie wybrały się pod opieką p. Agnieszki Tyniec oraz p. Joli Jabłońskiej.

Zaraz jak tylko przekroczyły progi pięknie ozdobionej chaty powitały ich Elfy i zaprowadziły do pracowni plastycznej. Tam wykonały choinki. Następnie przeszły do miejsca , gdzie czekał na nich Mikołaj , z którym śpiewały kolędy i odpowiadały na jego pytania. Mikołaj oczywiście był w towarzystwie swojej ślicznej żony.

Po długiej rozmowie Mikołaj zaprosił dzieci na wspólną zabawę przy muzyce, a potem do pieczenia pierników. Po zabawie wszystkie dzieciaki otrzymały dyplomy.

Były to bardzo miłe chwile , które zachowamy długo w naszej pamięci. Paniom tez bardzo się podobało.

> > RELACJA VIDEO < <