Uwaga Rodzice!

info

Szanowni Państwo,

w związku z przedłużającym się remontem starego budynku szkoły Dyrekcja Szkoły informuje, że do czasu odbioru remontowanej części budynku:

1. Nauka w klasach I-VIII odbywać się będzie w systemie dwuzmianowym od godziny 8:00 do 17:05.

2. Oddziały przedszkolne będą przebywać w salach na parterze.

3. Świetlica szkolna czynna od 6:30 do 17:00 funkcjonuje w sali 108 (pomarańczowa) na I piętrze.

4. Klasy pierwsze, drugie i trzecie uczyć się będą na I piętrze. Klasy IV-VIII zajmą II piętro budynku szkolnego.

5. Informacje o rozmieszczeniu szatni uczniowskich przekażą wychowawcy w pierwszym dniu roku szkolnego.

6. Z powodu remontu stołówki szkolnej posiłki będą wydawane tylko dla dzieci z oddziałów przedszkolnych.

7. Parking przeznaczony jest wyłącznie dla pracowników szkoły (obecnie 58 osób), dlatego prosimy nie korzystać z terenu parkingu, w trosce o bezpieczeństwo Państwa dzieci.

8. Wszystkie wymienione utrudnienia wynikają z trwających prac budowlano-remontowych. Jest to stan przejściowy- do momentu oddania starej części budynku.

Bardzo prosimy o zrozumienie trudnej sytuacji
i wsparcie nas w działaniach.
Wszelkie dokładniejsze informacje uzyskają Państwo
na stronie internetowej Szkoły.