Egzaminy Ósmoklasistów

2019_04_egzamin_8_8

W naszej szkole egzaminy w dniach 15, 16, 17 kwietnia przebiegały bez zakłóceń. Wychowawcy klasy VIIIa i VIIIb przygotowali wcześniej z uczniami przybory oraz dokumentację egzaminacyjną. Zespoły Nadzorujące Przebieg Egzaminu wsparli nauczyciele katecheci oraz Dyrekcja szkoły. Uczniowie lekko zestresowani pierwszym w ich życiu egzaminem, pokonali obawy i z uśmiechem wkroczyli do sal. Odbyły się egzaminy z języka polskiego, matematyki, języków obcych – języka angielskiego i języka niemieckiego. Nie zanotowano żadnych negatywnych zachowań i obyło się bez problemów zdrowotnych. Nawet najwięksi spóźnialscy stawili się w tych dniach punktualnie przed salami egzaminacyjnymi.

Czekamy teraz na wyniki – do połowy czerwca – ale mamy nadzieję, że będą dobre. Tego życzymy wszystkim naszym ósmoklasistom!