Pożegnalna wycieczka klasy 3gA

2019_06_firlej_167

W dniach 10-12 czerwca klasa 3G gimnazjum przebywała na ostatniej wycieczce szkolnej w gimnazjum. W programie: ścieżka dydaktyczna "Kopanina" w Lasach Kozłowieckich, zajęcia rekreacyjne nad jeziorem Firlej z udziałem rodziców!

Będzie nam Was brak :).

Od uczniów:

Dnia 10-12 czerwca wybrałyśmy się na nasz ostatni wspólny wyjazd- niestety. Spędzałyśmy czas w Firleju, pogoda bardzo nam dopisywała. Z resztą podobnie jak humory ? . Mieszkałyśmy w 6-osobowych domkach. Doświadczyłyśmy w nich wielu przygód.Nasz wolny czas zajmowałyśmy sobie: rozmowami, grami, śpiewaniem , tańczeniem i oczywiście wspominaniem tych wszystkich lat spędzonych razem. Jednak naszym ulubionym zajęciem było chodzenie nad jezioro i pluskanie się w wodzie. Była to zdecydowanie najprzyjemniejsza czynność. Woda była cieplutka i w tamte upalne dni - naprawdę milutka. W drugi dzień wyjazdu odwiedzili nas rodzice . Zorganizowaliśmy wspólne ognisko- bawiliśmy się świetnie. Były : kalambury , gra- ,,CZY LUBISZ SWOJEGO SĄSIADA?'', ,,TIK TAK'' oraz zatańczyliśmy wspólnie Belgijkę.Uśmiechy towarzyszyły nam przez całe spotkanie. Wieczorem, pożegnałyśmy rodziców i wskoczyłyśmy ostatni raz do wody . Żadna z nas nie chciała się z nią pożegnać. Nadeszła pora wyjazdu- spakowałyśmy rzeczy i ruszyłyśmy do Kozłówki , było tam przepięknie. Czułyśmy się jak księżniczki. Piecze nad nami sprawowała nasza kochana i bardzo cierpliwa wychowawczyni Pani Ula ze swoją córką Zuzią , za co bardzo dziękujemy i oczywiście pozdrawiamy ?.Niestety tak jak już wspomniałyśmy na początku był to nasz ostatni wspólny wyjazd , ponieważ nasza przygoda z tą szkołą się kończy. Będziemy bardzo miło wspominać spędzone w niej dni , a ta wycieczka na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci i będzie przywoływać miłe wspomnienia. Nasze uśmiechy były szerokie, temperatury wysokie, śpiewanie głośne, wszystkie byłyśmy radosne. Mamy nadzieję , że tak nas zapamiętacie i od czasu do czasu sobie o nas poprzypominacie . DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO I ŻEGNAMY SIĘ Z WAMI , WPISUJĄC SIĘ NA STRONIE SZKOŁY OSTATNI RAZ 3A GIMNAZJUM ?