Wybory do Samorządu Uczniowskiego!

wybory opiekuna su

Uwaga!

Wybory do Samorządu Uczniowskiego!

W czwartek, 19 września, rozpoczną się wybory do Samorządu. Wybory będą trwały do końca września. W tym czasie zapraszamy wszystkich uczniów, którzy chcą pełnić w Samorządzie funkcje Przewodniczącego, Zastępcy lub Skarbnika, do stworzenia plakatu wyborczego, własnego programu i dostarczeniu go do p. Sylwii Andrearczyk, p. Łukasza Runa lub p. Pawła Tokarskiego. Dnia 30 września odbędzie się głosowanie!

Niech plakat przybliży wyborcom Wasze sylwetki i plan pracy na rzecz naszej szkoły,
niech wasza postawa i zachowanie podczas zajęć, przerw oraz poza szkołą pokaże, że jesteście osobami,
których szukamy, i które podołają zadaniu bycia członkiem Samorządu Uczniowskiego!

START - 19 września
KAMPANIA - 19-27 września
GŁOSOWANIE - 30 września

Dodatkowo zachęcamy już teraz naszych drogich uczniów na głosowanie na Opiekunów Samorządu Uczniowskiego pod LINKIEM
Uwaga: każdy uczeń może zagłosować TYLKO raz!