Wygraliśmy!

logo

Szkoła Podstawowa im. 100-lecia Niepodległości Polski w Kalinówce została laureatem Ogólnopolskiego konkursu #OSEWyzwanie. Wygraną w konkursie jest mobilna pracownia multimedialna składająca się z 16 laptopów umieszczonych w przenośnej szafie z punktem dostępowym do internetu, która umożliwi prowadzenie cyfrowych lekcji, a uczniom korzystanie z internetowych zasobów edukacyjnych. 1606 szkół z całej Polski zgłosiło się do konkursu #OSEWyzwanie, organizowanego przez NASK i Ministerstwo Cyfryzacji przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Najliczniej z województwa mazowieckiego i lubelskiego. Zgodnie z wymogami stawianymi w konkursie, nasza szkoła przystąpiła do OSE oraz programu mLegitymacja. Wybrani nauczyciele zarejestrowali się w OSE Hero, dołączono do CodeWeek'a, a uczennica klasy IV Natalia Przyborowska wykonała pracę plastyczną pt. "Smart Szkoła", pracę nagrodzoną w konkursie. Dnia 27 września w Białej Podlasce nastąpi symboliczne przekazanie nagrody przez Ministra. Jest to duży sukces naszej szkoły.

Bardzo dziękujemy nauczycielom - Panu Łukaszowi Run i Pani Małgorzacie Fijałkowskiej za zaangażowanie w zgłoszeniu szkoły do konkursu i wykonanie wszystkich zadań konkursowych.

20190927 125923