Loading color scheme

Światowy Dzień Pluszowego Misia

2018_11_pluszowy_mis_przedszkole_11

Pluszowy miś to zupełnie wyjątkowy przyjaciel z dzieciństwa. Wierny, kochany, zawsze gotowy do przytulenia, cierpliwy powiernik dziecięcych sekretów.

26 listopada 2018 roku przedszkolaki świętowały Dzień Pluszowego Misia. Prawie wszyscy przynieśli tego dnia swoje ulubione pluszaki. Okazało się, że pluszowy miś to ulubiona zabawka wielu dzieci. Maskotki były różne: od bardzo malutkich do bardzo, bardzo dużych. Dzieci ten dzień spędziły „misiowo” – poznały historię powstania pierwszej maskotki, były misiowe kolorowanki, opaski z misiami, wspólny taniec z maskotkami, gry i quizy, oglądanie wystawy książek z misiami w roli głównej. Był też słodki poczęstunek w postaci cukierków i wafli z miodem. Wszyscy zgodnie stwierdzamy, że pluszowe misie są dla nas bardzo ważne i cieszymy się, że mają swoje święto.